Sephora

Kategoria: Zdrowie i uroda
Poziom:0
Telefon:717 254 208
www:www.sephora.pl

Szukasz perfum i kosmetyków, które oczarują każdego? Chcesz, aby były wysokiej jakości, ale także, żeby ich cena nie powalała? Mają to być oryginały, o które w innych drogeriach trudno? Doskonale! Sephora  w Centrum Handlowym Magnolia Park jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania.

Na poziomie zero odnajdziesz jeden z naszych oddziałów, gdzie dostaniesz wszelkie produkty których potrzebujesz.

Oprócz nich w sklepie zastaniesz przemiłą obsługę, która nie tylko sprzeda Ci to, czego potrzebujesz, ale przede wszystkim doradzi. Właśnie tego wielu naszych klientów oczekuje od ekspedientów w sklepach. szczególnie, jeśli są to sklepy, w których możesz kupić kosmetyki. Nie zawsze Panie wiedzą, które podkłady czy cienie będą dla nich odpowiednie - nasze ekspedientki, specjalnie do tego szkolone, z przyjemnością podpowiedzą Ci, które kosmetyki będą idealne dla Twojej cery.

Jeśli szukasz idealnej obsługi odwiedź Wrocław i pojawi się w galerii handlowej Magnolia Park. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: