Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
713 397 464
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Sizeer

Szukasz butów idealnych, które nie tylko będą modne i wygodne, ale również będą pasowały do wielu stylizacji? A może potrzebujesz sportowego ubioru, które pozwoli Ci odbyć nie jeden trening? Jeśli odwiedzisz nas w centrum handlowym Magnolia Park, dostaniesz wszystko, czego oczekujesz.

Głównym naszym produktem są sneakery, które pokochały miliony ludzi. Stań się jednym z nim – najmodniejszym człowiekiem na dzielnicy. Możesz tego dokonać jedynie odwiedzając sklep Sizeer w naszej galerii.

Oferujemy Ci nie tylko najnowsze kolekcje, ale również możliwość zrobienia zakupów przez siedem dni w tygodniu, Czyż to nie cudowne? Teraz nie będziesz musiał martwić się, że nie będziesz miał w co ubrać się na trening, imprezę, czy spotkanie z przyjaciółmi.

Poza modnymi kolekcjami, w sklepie spotkasz ludzi, którym nowoczesna moda nie jest obca. Dodatkowo kochają oni kontakt z ludźmi, dzięki czemu masz pewność, że z przyjemnością doradzą, w czym będzie Ci najlepiej.

Nie zwlekaj zatem i stań się najmodniejszym człowiekiem. Niech Twoi znajomi zazdroszczą Ci wyglądu. Niech płeć przeciwna ogląda się za Wami. Nie przegapcie swojej szansy.

Zapraszamy do miasta Wrocław, do centrum handlowego Magnolia Park. Nasz sklep znajduje się na poziomie zero.

Czekamy na Ciebie i Twoich najbliższych. Już nie możemy doczekać się Twojej wizyty, na której z przyjemnością pokażemy Ci, które ubrania podkreślą atuty Twojej urody i sylwetki.

Pamiętaj – Sizeer, to najlepszy i jedyny wybór, jeśli chcesz ubierać się modnie i wygodnie.

Sizeer
Sizeer