Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Dzieci
Kontakt:
+48 22 461 02 82
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Smyk

Podczas spaceru po centrum handlowym dzieci wykazują się dużą skutecznością w wypatrywaniu zabawek i atrakcji. Jeżeli w zasięgu wzroku znajdzie się Smyk, można spodziewać się eksplozji entuzjazmu. W takich okolicznościach pozostaje tylko zajrzeć do środka. Maluchy doskonale wiedzą, co robią, bo pomiędzy regałami można znaleźć wiele wyjątkowych zabawek. Klocki, pluszaki, lalki, samochody – wszystko, czego tylko dziecięca dusza może zapragnąć. Jeżeli chcesz podarować maluchowi chwilę radości, warto skierować swe kroki właśnie do Smyka. Zróżnicowany asortyment ułatwi Ci wybranie upominku.

W Smyku możesz też nabyć całą masę produktów, które są przeznaczone jednocześnie dla dzieci i rodziców. Mowa o pieluchach, akcesoriach do karmienia piersią i innych podobnych rozwiązaniach. Za ich pomocą zadbasz o podstawowe potrzeby swojej pociechy, a jednocześnie znacząco ułatwisz sobie wykonywanie codziennych obowiązków.

Wiele osób kojarzy Smyka jako sklep przeznaczony wyłącznie dla dzieci. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że pośród wielu zabawek znajdują się również pozycje skierowane dla dorosłych. W ofercie znajdziesz na przykład obuwie, odzież czy dodatki przeznaczone dla mężczyzn oraz kobiet. Dzięki temu oferta Smyka może sprostać oczekiwaniom całej rodziny.

Punkt stacjonarny Smyka znajduje się na parterze w Magnolia Park Wrocław. Jeżeli będziesz mieć trudności z odszukaniem sklepu wewnątrz centrum handlowego, wypatruj również Carrefoura oraz CCC. Oddziały obu tych firm są zlokalizowane po sąsiedzku.

Smyk
Smyk