Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
783 933 237
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Tatuum

Specjalnością tytułowej marki jest bez wątpienia odzież dla kobiet i mężczyzn. Ambicje twórców Tatuum sięgają jednak znacznie dalej. Jednym z najciekawszych elementów wielowymiarowej oferty jest różnorodna kolekcja produktów do pielęgnacji ciała. W asortymencie znajdziesz preparaty do twarzy, włosów, dłoni czy też stóp. Miłośnicy gorących kąpieli z całą pewnością natkną się na wiele propozycji wartych przetestowania.

Na szczególną uwagę zasługuje jednak podejście do produkcji wszystkich wymienionych pozycji z tej kategorii. Sklep odwołuje się do idei slow life oraz zero waste. Artykuły zostały wytworzone z uwzględnieniem ekologicznych standardów. Cały proces przebiegał zaś na terenie Polski.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że kosmetyki pomogą Ci zadbać zarówno o potrzeby ducha, jak i ciała. To z pewnością wpłynie korzystnie na Twoje samopoczucie. Dzięki temu zakup gustownych ubrań będzie cieszyć Cię jeszcze bardziej.

Koniec końców Tatuum znacząco wykracza poza ramy estetyki. Przesłanie stojące za marką jest nierozerwalnie związane ze stylem życia skupionym na pielęgnowaniu własnego dobrostanu. Jeżeli takie wartości odgrywają dla Ciebie dużą rolę, koniecznie musisz zapoznać się z najnowszą kolekcją Tatuum. Możesz to zrobić zarówno na stronie internetowej sieci, jak i osobiście. W drugim przypadku na pewno doświadczenie okaże się pełniejsze – ze względu na możliwość fizycznego obcowania ze wszystkimi dostępnymi produktami.

Sklep stacjonarny Tatuum możesz odwiedzić w centrum handlowym Magnolia Park Wrocław. Salon znajduje się na parterze, w pobliżu oddziałów Ulla Popken oraz Peek & Cloppenburg.

Tatuum
Tatuum