Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Wyposażenie domuRestauracje
Kontakt:
785 789 483
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Tchibo

Kawa zajmuje szczególne miejsce w naszej kulturze. Każdy może myśleć o niej na swój własny sposób. Jedni piją ten napój ze względu na walory smakowe. Drudzy cenią sobie właściwości pobudzające. Niektórzy uczynili z picia kawy codzienny rytuał. Jeszcze inni podporządkowali temu zagadnieniu swoje życie – ze względu na ogromną pasję bądź wykonywany zawód. Wielowymiarowa tożsamość bez dwóch zdań jest świadectwem wyjątkowego statusu. W tym kontekście szczególną rolę odgrywa marka Tchibo, która ułatwia odkrywanie różnych oblicz kawy.

Eksplorowanie świata wraz z jego kulturową różnorodnością to jedna z najciekawszych dróg, które możesz obrać w życiu. Do dyspozycji masz wszystkie swoje zmysły. Co ciekawe, za pomocą węchu oraz smaku możesz poznawać najdalsze zakątki globu, bez ruszania się ze swojej okolicy. W tym celu wystarczy zaopatrzyć się w unikatową kompozycję kawową. Otwórz się na mieszanki pochodzące z Brazylii, Wietnamu, Etiopię bądź inne egzotyczne miejsca. Dzięki nim jesteś w stanie przenieść się na moment do innej rzeczywistości. Tchibo może stać się Twoim najbardziej zaufanym przewodnikiem po meandrach kawowego świata.

W centrum handlowym Magnolia Park Wrocław znajdziesz sklep stacjonarny należący do opisywanej marki. Po wejściu do środka pozostań na parterze, a następnie zmierzaj w kierunku oddziałów Smyka, CCC oraz eobuwie. Po drugiej stronie alejki znajdziesz salon Tchibo. Na miejscu zaopatrzysz się w kawę oraz akcesoria do jej picia i parzenia. Poza tym znajdziesz tam duży wybór ubrań oraz artykułów wyposażenia wnętrz.

 

Tchibo
Tchibo