Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Restauracje
Kontakt:
693 230 499
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Thai Wok

THAI WOK:

Thai Wok – świeże składniki prosto z woka … czyli wszystko, co najlepsze w tajskiej kuchni na wyciągnięcie ręki. Zawsze, gdy masz ochotę na kulinarną podróż, nasze zielone pudełka przeniosą Cię w najsmaczniejsze zakątki Azji – tam, gdzie ogień równomiernie opala woki, a tajowie żonglują niezwykłymi połączeniami smaków i kolorów.

Oryginalne receptury, świeże składniki i prawdziwie tajskie dodatki, jak zioła shiso czy tamaryndowiec to sekrety naszej kuchni. Spróbuj najlepszego w mieście Pad Thaia, wybierz mięsne dodatki do ulubionego tajskiego buna i rozgrzej się przepyszną zupą pho. Razem z naszymi kucharzami z Azji i przesympatyczną obsługą chcemy pokazać Ci, że życie w rytmie wschodniej filozofii szczęścia i równowagi, zaczyna się od tajskiej kuchni.

#thaiwoklover #thaiwokpolska #nicdoukrycia

KULINARNA PODRÓŻ THAI WOK:

Kiedy podczas podróży odkrywasz nowe smaki, zastanawiasz się jak przenieść te egzotyczne doznania do swojej codzienności. Co zrobić, by każdy lunch przywoływał wspomnienia słonecznej wyprawy lub nowego doświadczenia? Zaczynasz od lokalnych składników, przypraw, ziół, receptur, aż w końcu wiesz, że potrzebujesz spotkać się z nową kuchnią twarzą w twarz. Poznać ludzi, którzy ją tworzą i do każdej potrawy dodają szczyptę kultury i tradycji, w której się wychowali.

Kiedy już potrafisz przenieść swoje kubki smakowe do ulubionych miejsc na kulinarnej mapie świata, kiełkuje potrzeba, by podzielić się tym z przyjaciółmi. Z takiej właśnie potrzeby narodziła się historia kuchni Thai Wok.

Zaczęło się od podróży i fascynacji tajską kuchnią…

Bogactwo smaków, kolorów i aromatów już dawno podbijało serca znacznej części świata. Pozostawało pytanie, jak przybliżyć egzotyczne smaki Tajlandii polskim podniebieniom, nie tracąc przy tym jakości, wyrazistości i świeżości dań. Odpowiedzią na tą potrzebę stał się Thai Wok który został stworzony przez rodzinę Brusikiewiczów, którzy z mistrzem Zunem wspólnie opracowali koncept, który bazuje na wielu podróżach i doświadczeniach trendów poza granicami polski. Odbywało się to w newralgicznym czasie, kiedy kuchnia azjatycka nie miała dobrej reputacji w Polsce i świadczyła o słabej jakości i dużej ilości wzmacniaczy smaku. Thai wok jako pierwszy zrewolucjonizował rynek azjatycki w Polsce wprowadzając trend świeżości, lekkości, popularności i różnorodności smaków azjatyckich pod jednym szyldem.

Thai Wok

Galeria