The North Face

Kategoria: Sport
Poziom:0
Telefon:713 118 228
www:www.facebook.com/tnfwroclaw

Marka The North Face założona w 1966 od samego początku postawiła sobie wysoki cel – tworzenie odzieży outdoorowej najwyższej jakości. Dziś jako światowy lider w tej branży nadal kreuje trendy i wprowadza innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Hasło „Never Stop Exploring” doskonale odzwierciedla filozofię firmy, która tworzy produkty najwyższej jakości, po to, aby Twoja odzież i wyposażenie nie ograniczały Cię w osiąganiu wyznaczonych celów.

Bez względu na to czy zdobywasz górskie szczyty, starasz się prześcignąć wiatr czy po prostu próbujesz odnaleźć się w miejskiej codzienności, odzież The North Face jest na tyle uniwersalna, że w naszym Salonie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

The North Face Store Wrocław to pierwsze w Zachodniej Polsce miejsce, w którym możesz zapoznać się z pełnym asortymentem oferowanym przez markę. W doborze produktów pomoże Ci sympatyczny Zespół Sprzedawców, który zaprasza do odwiedzenia naszego Salonu.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego fanpage'a na Facebooku.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: