Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
71 393 27 87
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Ulla Popken

Każda marka modowa ma swoją unikatową tożsamość, za którą stoi estetyka, historia, a także promowane wartości. Otwarcie się na nowe doświadczenia sprawia, że wzbogacasz nie tylko zawartość swojej garderoby, ale również własną świadomość estetyczną. Dzięki temu nieustannie rozwijasz swoją wrażliwość na nowe formy ekspresji. Marka Ulla Popken może stać się kolejnym ciekawym przystankiem na Twojej modowej ścieżce. Przekonaj się o atutach tej gustownej marki.

Warto nadmienić, że Ulla Popken nie koncentruje się wyłącznie na modzie kobiecej. W asortymencie znajdują się również produkty z kolekcji męskiej. Ubrania przeznaczone dla panów sprawdzą się w przypadku wielu okoliczności. Kluczową rolę odgrywa funkcjonalna i stylowa odzież codzienna, ale nie brakuje też propozycji przeznaczonej dla zwolenników formalnego stylu albo miłośników aktywności fizycznej.

Sklep stacjonarny Ulla Popken można znaleźć w centrum handlowym Magnolia Park Wrocław. Salon jest usytuowany na parterze obok Tatuum oraz Vistuli.

 

 

Ulla Popken
Ulla Popken