Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
71 393 27 87
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Ulla Popken

W Ulla Popken kochamy modę. Wierzymy głęboko, że styl jest ważniejszy niż rozmiar i w to, że każda kobieta jest piękna i ma prawo tak się czuć. Od wielu lat specjalizujemy się w modzie plus size.

Dzięki miękkim, lejącym się materiałom, modnym fasonom o idealnym kroju, innowacyjnym materiałom oraz modnym kolorom i wzorom, oferta modowa Ulla Popken jest idealnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań naszych Klientek. Doświadczenie, które zbieraliśmy latami gwarantuje, że nasza moda podkreśli walory naszych  klientek, a ukryje to, co chcą ukryć.

Ulla Popken to moda na każdą okazję a każdy miesiąc to nowa kolekcja, w której każda z nas znajdzie swoję inspirację –  w codziennej modzie, strojach biznesowych i wieczorowych, w funkcjonalnej odzieży sportowej, strojach  kąpielowych, figlarnej bieliźnie, akcesoriach  i butach w rozmiarach od 42 do 68.

Sklepy Ulla Popken i nasz sklep online to miejsce gdzie  ​​serca świadomych stylu kobiet biją szybciej – w ponad 30 krajach na świecie. Więcej informacji na www.ullapopken.pl. Strona internetowa: www.ullapopken.pl

Ulla Popken
Ulla Popken