Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Biżuteria i Zegarki
Kontakt:
661 980 716
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

W.Kruk

Moda stanowi pewnego rodzaju formę ekspresji. Dzięki niej można wyrazić swoje emocje, a także przedstawić cząstkę własnego charakteru. Czasem jednak odzież nie wystarczy do opowiedzenia pełnej historii o sobie. Do ukoronowania kompozycji brakuje jakiegoś kluczowego elementu. W takich sytuacjach warto sięgnąć po biżuterię. Za jej pomocą jesteś w stanie uchwycić estetykę, która wcześniej mogła wydawać się niedostępna. Jeżeli poszukujesz stylowej biżuterii, trudno wybrać do tego celu bardziej odpowiednie miejsce niż salon W.Kruk.

W ofercie sklepu znajdziesz różne rodzaje drogocennych akcesoriów. Do ich wytworzenia wykorzystano najszlachetniejsze kruszce – takie jak srebro, platyna czy też złoto utrzymane w różnych tonacjach.

W.Kruk to również doskonałe miejsce do zakupu prezentu dla bliskiej osoby. Jeżeli zbliża się szczególna okazja, warto pokusić się o wyjątkowy upominek. Ekskluzywna biżuteria będzie urzekać swoimi walorami wizualnymi, ale również wyrazi ładunek emocjonalny związany z daną uroczystością. To bardzo trwały i elegancki prezent, który już na zawsze będzie przypominać o wyjątkowej osobie. Wystarczy jedno krótkie spojrzenie, aby odtworzyć te uczucia.

Sklep stacjonarny W.Kruk znajduje się w galerii Magnolia Park Wrocław. Salon został ulokowany mniej więcej w środkowej części poziomu zerowego. Narożny lokal sąsiaduje z innymi przytulnymi butikami. Naprzeciwko usytuowane są oddziały Smyka, Carrefoura oraz CCC. To bardzo duże sklepy, które będą świetnym punktem odniesienia, gdy będziesz szukać punktu W.Kruk.

W.Kruk
W.Kruk