Wrangler Lee

Kategoria: Moda
Poziom:0
Telefon:713 385 408

Czy wiesz, że marka Lee wprowadziła na rynek pierwsze w historii dżinsy zapinane na zamek błyskawiczny; stebnowane „Lazy S” na tylnej kieszeni oraz rozpoczęła „epokę kamienia”, tworząc dżinsy z denimu wypranego z pumeksem? Dżinsy to serce i dusza marki Lee. Na tym właśnie polu Lee wyróżnia się spośród innych producentów denimu, stale koncentrując się na rewelacyjnych, nowatorskich fasonach, tkaninach i wykończeniach.

Z kolei niedoścignione dziedzictwo marki Wrangler związane z produkcją odzieży dżinsowej znajduje swoją kontynuację w nowoczesnych krojach dżinsów, które nadal odznaczają się siedmioma charakterystycznymi detalami umożliwiającymi bezbłędne rozpoznanie marki. Detale te to między innymi płaskie miedziane nity czy wygodna kieszonka na zegarek. Kultowe modele, takie jak koszula 27MW czy kurtki 11MJ, są przedmiotem uwielbienia zarówno koneserów dżinsu, jak i fanatyków mody.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: