Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
ModaKawiarnie
Kontakt:
501 159 482
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

C&A

Koniecznie odwiedź C&A w Magnolia Park we Wrocławiu – u nas wszystkie ubrania są modne — znajdziesz tutaj idealny strój na każdą okazję. Specjalnie przygotowana oferta modnej odzieży i dodatków dla całej rodziny w bardzo atrakcyjnych cenach z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta. W Sklepie C&A czeka na Ciebie kolekcja stylowych ubrań w niezwykle przystępnych cenach.

●       Nasze ubrania projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami — staramy się być z modą na bieżąco.

●       Zaprojektowane przez stylistów z doświadczeniem w branży modowej.

●       Odzież na każdą okazję.

●       Różnorodność stylów i kolorów.

Chcesz być częścią świata mody, ale przytłacza Cię liczba dostępnych sklepów odzieżowych? Masz wrażenie, że we wszystkich sklepach, które odwiedzasz, wszystkie ubrania są takie same i niczym się nie wyróżniają? W takim razie powinieneś odwiedzić sklep C&A Wrocław.

Ponad 50% Polaków przyznało się do kupowania ubrań, których tak naprawdę nie lubi, tylko dlatego, że były na wyprzedaży. Chcemy, abyś czuła się dobrze, dobrze wyglądała i była szczęśliwa. Jesteśmy firmą, która stara się zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby, nie uszczuplając znacząco Twojego budżetu. Najlepsze ubrania nigdy nie wychodzą z mody. Wspieramy Cię, abyś zawsze była na bieżąco! Zaktualizuj swoją garderobę i zachowaj świeżość szafy dzięki najnowszym trendom.

W Polsce C&A działa od 2001 roku i posiada 12 wielkopowierzchniowych sklepów w 7 miastach: pięć w Warszawie, dwa w Krakowie i po jednym w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Sosnowcu oraz Łodzi. Plany ekspansji C&A zakładają rozwijanie sieci sprzedaży w kolejnych dużych miastach Polski.

 

 

C&A
C&A