Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Inne
Kontakt:
12 290 65 79 w. 9
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Leopardus

Leopardus

Sklep Leopardus to wyjątkowe miejsce z akcesoriami dla zwierząt. Mile widziani są tutaj wszyscy właściciele zwierząt, którzy chcą zapewnić swoim pupilom jak najlepszą opiekę i najwyższej jakości produkty. Bogaty asortyment sklepu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Sklep Leopardus w centrum handlowym Magnolia Park oferuje najróżniejsze produkty potrzebne właścicielom zwierząt domowych – w tym karmy i przysmaki, akcesoria, artykuły akwarystyczne, kosmetyki i środki pielęgnacyjne oraz książki. Można tutaj zobaczyć i zakupić ryby akwariowe, płazy, gady, gryzonie oraz ptaki. Każdy klient znajdzie w ofercie sklepu coś dla siebie, a także wszystko, co potrzebne, aby zwierzę domowe było szczęśliwe i zdrowe.

Leopardus to nowoczesny sklep o bogatym asortymencie oraz profesjonalnej i kompetentnej obsłudze. Wszyscy pracownicy są dobrze przeszkoleni i mają wiedzę na temat sprzedawanych produktów. W razie potrzeby udzielą potrzebnych informacji, odpowiedzą na zadane pytania i pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Oferta sklepu tworzona jest zarówno z myślą o osobach, które kupują swoje pierwsze zwierzę i potrzebują porady na temat tego, jak odpowiednio o nie zadbać, jak i tych szukających jakościowych towarów dla pupila, który czeka na nie w domu.

Poprzez różnorodne formy współpracy z klientami firma Leopardus stawia na trwałe budowanie wzajemnych relacji. Dzięki temu Leopardus jest ulubionym sklepem zoologicznym wielu mieszkańców Wrocławia. Na swojej stronie internetowej sklep zamieszcza ciekawe artykuły na temat zdrowia, żywienia i zachowania zwierząt. Można zajrzeć tam w celu poszerzenia własnej wiedzy o swoim pupilu.

Zapraszamy strony internetowe sklepu Leopardus:

www.leopardus.pl

www.facebook.com/leopardus.official

www.youtube.com/user/sklepleopardus

Leopardus
Leopardus