Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Restauracje
Kontakt:
501-940-833
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Express Kuchnia Marché

Kuchnia Marche.

Połączenie miłości do podróżowania i fascynacja kuchnią polską zrodziło nowoczesną restaurację Kuchnia Marché. To wyjątkowe miejsce, w którym uraczymy Cię pysznym posiłkiem, a także damy wytchnienie podczas wyczerpujących zakupów.

Ogrom pasji, wyobraźni i doświadczenia mieszamy ze świeżymi, polskimi produktami bez konserwantów i sztucznych barwników. Nie używamy również mikrofalówek oraz półproduktów. Stawiamy na smak i jakość codziennie serwując co innego w zależności od pory roku. Restauracja Kuchnia Marché oferuje dania kuchni polskiej z elementami kuchni świata serwowanych w formie gorącego bufetu w wygodnym systemie na wagę przy określonej cenie za 100 gram, dzięki czemu mamy możliwość dowolnego skomponowania naszego talerza składającego się z różnych potraw, takich na jakie mamy ochotę w danej chwili.

Kuchnia Marché to idealne miejsce dla wszystkich ceniących sobie zdrowy tryb życia. W naszej ofercie znajdziecie również dania wegetariańskie i dania fitness, świeże koktajle i soki.

Zawsze w ostatniej godzinie otwarcia zapraszamy na wyprzedaż -50% na dania z gorącego bufetu! Każdy znajdzie u nas swoje ulubione smaki i aromaty. Sam decydujesz co i ile jesz.

Zakochaj się w Kuchni Marché!

WWW: www.expressmarche.pl

FB: www.facebook.com/expresskuchniamarche

Express Kuchnia Marché

Galeria