Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
800 012 949
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Zara

Masz ochotę poeksperymentować ze swoim stylem? ZARA stanowi doskonałe miejsce na rozpoczęcie poszukiwań. Projektanci skupieni wokół tej popularnej hiszpańskiej marki czerpią inspiracje z najnowszych trendów. Dzięki temu masz okazję sięgnąć po fasony i motywy goszczące na pierwszych stronach renomowanych magazynów modowych. Na korzyść przemawia również bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W asortymencie znajdziesz odzież, obuwie oraz dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Gdy połkniesz już modowego bakcyla, Twoja ciekawość będzie Cię prowadzić do kolejnych stylizacyjnych odkryć. ZARA bez wątpienia nie pozostawi Ci miejsca na monotonię. W ciągu roku ukazuje się tam aż kilkanaście odrębnych kolekcji. Dzięki temu sklep regularnie otrzymuje dostawy zupełnie nowych ubrań. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak tylko cyklicznie zaglądać do środka i poszerzać swoje horyzonty.

W asortymencie można znaleźć też wiele propozycji przeznaczonych dla zwolenników stonowanej estetyki. Zwróć uwagę na minimalistyczne ubrania. Będą one stanowić doskonałą podstawę do stworzenia szafy kapsułowej, która będzie uniwersalna i posłuży przez lata.

Sklep stacjonarny ZARA stanowi część galerii Magnolia Park Wrocław. Salon zajmuje aż dwa piętra centrum handlowego. Na parterze znajduje się on obok ZARY Home, Peek & Cloppenburg oraz perfumerii Douglas. Jeżeli przystępujesz do eksploracji od pierwszego piętra, zwróć uwagę na H&M, Medicine oraz Sinsay. Wymienione sklepy są ulokowane obok ZARY.

 

Zara
Zara