Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Optyk
Kontakt:
71 726 19 95
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Trendy Opticians

Styl, funkcjonalność i komfort to trzy filary tworzące tytułową markę. Wymienione wartości można przypisać do głównych produktów z oferty, czyli okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych, a także soczewek. W asortymencie znajdziesz wiele produktów, które są niezwykle praktyczne. Jednocześnie jesteś w stanie za ich pomocą całkowicie odmienić swoje oblicze. Trzeba przyznać, że okulary mają niesamowitą zdolność do optycznego modyfikowania kształtu twarzy. Wystarczy jeden niepozorny akcent, aby zmienić się nie do poznania.

Trendy Opticians to firma świadcząca kompleksowe usługi optyczne. W salonie możesz przejść przez cały proces – od badania wzroku aż po odbiór wymarzonych okularów. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby przyjść na miejsce z przygotowanymi wytycznymi i zaopatrzyć się od razu w gotowe oprawki i szkła.

Sklep stacjonarny Trendy Opticians znajduje się w parterowej części centrum handlowego Magnolia Park Wrocław. Salon znajdziesz obok oddziału perfumerii Sephora oraz butiku marki Etam.

Trendy Opticians
Trendy Opticians