Pralnia 5aSec

Kategoria: Usługi
Poziom:0
Telefon:713 555 174
www:www.5asec.pl

Nie masz czasu na codzienne pranie? A może boisz się, że podczas odświeżania odzieży, detergenty niszczą ją do tego stopnia, że przestanie być zdatna do użytku? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - nasi pracownicy, którzy czekają na Ciebie na poziomie 0 w Centrum Handlowym Magnolia Park wyręczą Cię w czyszczeniu odzieży.

Przynieś do nas wszystko, co wymaga odświeżenia, a nasze doświadczone pracownice wyczyszczą to najlepiej jak potrafią. Nasza pralnia stanie się miejscem, które pokochasz. Zapewniamy, że po pierwszym praniu, będziesz przynosił ubrania regularnie.

Nie dość, że będziesz miał zawsze czystą garderobę, to możesz jeszcze liczyć na przemiłą obsługę, która służy rada i pomocą. Czyż nie tego chcemy w dzisiejszym świecie, który jest pełen zazdrości i nienawiści?

Co ważne, osoby zamieszkujące Wrocław mogą otrzymać kartę lojalnościową, która uprawnia ich do wielu benefitów. Chcesz stać się naszym ulubionym klientem? Przyjdź, przynieś swój garnitur, sukienkę czy spodnie po raz pierwszy i zostań z nami na zawsze.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: