Prima Moda

Kategoria: Obuwie
Poziom:0
Telefon:713 385 436
www:www.primamoda.com.pl

Cenisz sobie zarówno elegancję, jak i wygodę? Wpajano Ci, że wymienione cechy nigdy nie idą w parze? Mamy nadzieję, że nie uwierzyłeś! Jesteśmy w stanie udowodnić, że można połączyć te dwie cechy. Zajrzyj do Prima Moda w galerii Magnolia Park, a nasi pracownicy wskażą Ci modele obuwia, które będzie niesłychanie gustowne, a zarazem nieziemsko wygodne. Takie modele znajdziesz tylko w naszym sklepie.

Jeśli włoskie obuwie, to dla Ciebie uosobienie wdzięku, to musisz nas odwiedzić. Przeglądając ofertę, na pewno zauważysz, że obuwie naszej marki jest wykonane z najwyższą starannością. Wysoka jakość i dbałość o szczegóły każdego modelu, to nasze przewaga nad konkurencją.

Nawet jeśli przypadkiem Wrocław stanie na mapie Twojej podróży, zajrzyj do CH Magnolia Park. Nasi pracownicy przyjmą Cię z otwartymi ramionami. Są to ludzie pełni pasji, którzy o obuwiu wiedzą wszystko. Nic dziwnego, że wystarczy jeden rzut oka i od razu wiedzą, który model Ci zaproponować. Nie wierzysz? Przyjdź i sam się o tym przekonaj.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: