Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon

O nas

Magnolia Park z certyfikatem bezpieczeństwa.

Magnolia Park otrzymała dwukrotnie certyfikat zgodności z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych. To potwierdzenie gotowości do działania centrum i bezpiecznych zakupów, w pełnym reżimie sanitarnym.

Na wejściu do Magnolia Park pojawiła się plakietka „SafeGuard”. To rodzaj potwierdzenia, że oznakowane nią miejsce spełnia najważniejsze wymogi sanitarne związane z COVID-19.

– Gwarantujemy bezpieczne warunki robienia zakupów. Pod względem organizacyjnym jesteśmy doskonale przygotowani na odwiedziny naszych klientów, których bezpieczeństwo było i jest dla nas priorytetem – zapewnia Joanna Sawośko-Duda, dyrektorka Magnolia Park, zarządzanego przez Multi Poland.

Certyfikat „SafeGuard” zaświadcza, że Magnolia Park spełnia najwyższe standardy higieniczne. W procesie certyfikacji – przeprowadzonym przez firmę Bureau Veritas, która jest światowym liderem w tej dziedzinie – powierzchnia centrum została przebadana pod kątem śladów koronawirusa. Wynik był negatywny. W ramach audytu wykonano szereg czynności np. zweryfikowano listę wymagań, wytycznych i dobrych praktyk, sporządzoną przez Bureau Veritas, a także oceniono procedury postępowania oraz poziomu ich wdrożenia w obiekcie. Poza tym wykonano testy laboratoryjne pod kątem obecności śladów wirusa oraz skontrolowano wyniki poprzedniego audytu wykonanego w Magnolia Park przed trwającym częściowym zamknięciem. – Nasi wykwalifikowani audytorzy przeprowadzili w Magnolia Park szczegółową ocenę procedur i praktyk higienicznych zgodnie z wymaganiami SafeGuard – potwierdza Joanna Waberska, audytor i ekspert Bureau Veritas Polska. – Dla dodatkowego potwierdzenia skuteczności stosowanych procedur higienicznych, pobieraliśmy wymazy klamek, poręczy, wind, toalet itp. i przetestowaliśmy je metodą genetyczną RT-PCR w specjalistycznym laboratorium. Przeprowadzone przez nas badanie pozwala sprawdzić, czy na tych powierzchniach występują ślady wirusa SARS-CoV-2. Wyniki badań były negatywne, co potwierdza rygorystyczne przestrzeganie procedur w centrum Magnolia Park – podkreśla.

Na tych samych zasadach przeprowadzono audyty w pozostałych centrach handlowych, którymi zarządza firma Multi Poland: Forum Gdańsk, 3 Stawy w Katowicach, Galeria Pestka w Poznaniu, Sarni Stok w Bielsku-Białej i Ferio Konin. Wszystkie te centra otrzymały certyfikat „SafeGuard”.

 

 

Zdjęcie Magnolia