Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
71 362 59 90
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Vissavi

Poszukujesz nowego źródła modowych inspiracji? Odkrycie Vissavi może okazać się punktem zwrotnym w Twoim podejściu do stylu. Motywem przewodnim prezentowanej marki jest kobiecość z nutą elegancji. Ogromnym atutem oferty jest jej zróżnicowany charakter. Pośród propozycji znajdziesz odzież nadającą się na każdą okazję. Nie brakuje tutaj subtelnych sukienek, które doskonale sprawdzą się podczas upalnych letnich miesięcy. Z drugiej strony możesz z powodzeniem znaleźć kreacje stanowiące gotowy przepis na oczarowanie wszystkich gości podczas imprezy.

Przedstawiona odzież wyraża też niezależność oraz pewność siebie. Dobierz ubrania dostosowane do swojego zmysłu estetycznego, aby odkryć, jak bardzo garderoba może wpływać na samopoczucie. W ofercie znajdą się propozycje dla kobiet o różnym guście. Zarówno zwolenniczki minimalizmu, jak i miłośniczki wyrazistych barw powinny skomponować stylizacje na miarę swoich oczekiwań.

Sklep Vissavi znajduje się na pierwszym piętrze w galerii Magnolia Park Wrocław. Salon znajduje się naprzeciwko oddziałów C&A oraz Ochnika.

Vissavi

Galeria