Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon

O nas

Poznaj nas

Magnolia Park jest największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi 100 tys. mkw. Jest tu ponad 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji prawie 3 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Magnolia Park to ponad 260 sklepów!

1 / 8
 • Slide Image
 • Slide Image
 • Slide Image
 • Slide Image
 • Slide Image
 • Slide Image
 • Slide Image
 • Slide Image

Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się: Primark, Peek&Cloppenburg, Zara, Mango, H&M, C&A, Reserved, CCC, Deichamnn, KappAhl, Carry, New Yorker, TK Maxx oraz HalfPrice. A także Tommy Hilfiger, Guess oraz Marciano by Guess, Pierre Cardin, Molton, Ulla Popken, Gerry Weber, Kazar i Venezia. Wśród grona jubilerów są Apart, Jubitom, Yes, Lilou, W.Kruk, Pandora, Tous, Savicki oraz Swarowski. Oferta sportowa jest silnie reprezentowana m.in. przez takie marki jak Decathlon, Intersport, Martes Sport oraz Regatta Great Outhdoors. Artykuły elektroniczne dostępne są m.in. w sklepach Media Markt, Denon, Ispot oraz Komputronik. Ofertę z sektora „zdrowie i uroda” reprezentują m.in. Super-Pharm, Rossmann, Douglas, Sephora, Mac oraz Clinique. Galeria wyznacza trendy – można tu znaleźć pierwsze na Dolnym Śląsku salony:  Crocs z Colorado w Stanach Zjednoczonych, The North Face znad zatoki San Francisco oraz południowokoreańskie LG Brand Store oraz Samsung Brand Store, a także drugi w Polsce salon e-obuwie.pl z dziesięcioma nowoczesnymi przymierzalniami Modivo polskiego lidera Grupy CCC.

 

Ofertę handlową Magnolia Park uzupełnia 7-salowe kino Helios.

lienci mogą również zrobić zakupy w hipermarkecie budowlanym Castorama i sklepie Komfort. Ofertę artykułów wnętrzarskich wzbogacają: Zara Home, Homla, Home&You, Tempur i Duka, a także największe we Wrocławiu Pepco.

W centrum dostępny jest także najnowocześniejszy koncept hipermarketu Carrefour z największym w całej sieci w Polsce działem produktów ekologicznych, czynny od 7:30.

W galerii handlowej działa również Centrum Medyczne Magnolia Park – przychodnia zapewnia dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistów, m.in. stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej.

Mieszkańcy Wrocławia mogą przy okazji zakupów w Magnolia Park załatwić wiele spraw urzędowych w przy jednym z prawie 30 okienek w nowoczesnym Centrum Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Ofertę centrum uzupełnia 30 restauracji i kawiarni m.in. znane w całej Polsce sieci McDonald’s, KFC, Burger King, Pizza Hut, Thai Wok czy Kuchnie Marche, jak również unikalne Ohh! Sushi, Pasibus oraz  Mango Mama. Klienci mają do dyspozycji ponad 700 miejsc w strefie restauracyjnej. Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki – sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje.

Dodatkowo klienci mogą kupić kartę podarunkowa – to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej, która pozwala na zakupy we wszystkich sklepach i punktach usługowych galerii handlowej. Jest idealnym pomysłem na udany prezent.

Zróżnicowana, atrakcyjna oferta, wygodny dojazd samochodem i komunikacją miejską oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych czynią centrum doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu, nowy, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci, a także deptak z drzewami, ławeczkami i fontannami, przy których można odpocząć. Magnolia Park stanowi miejsce spotkań dla lokalnej społeczności również ze względu na organizowane tu wydarzenia specjalne

Zewnętrzny plac zabaw

1 / 3
 • Slide Image
 • Slide Image
 • Slide Image

Huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki, ścianka wspinaczkowa oraz atestowany piasek i trawa w rolkach. Do tego nowe ogrodzenie i miękkie krawężniki. Wszystko z uwagi na bezpieczeństwo dzieci. Tak wygląda zewnętrzny plac dla dzieci przy największym centrum handlowym w województwie dolnośląskim.

Magnolia Park jako jedyna we Wrocławiu posiada taką dużą przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu. Dodatkowo można korzystać tu również z otwartego wielofunkcyjnego boiska znajdującego się tuż przy wejściu do galerii handlowej. Starsze dzieci i młodzież do dyspozycji mają także odnowioną siłownię na wolnym powietrzu.

Plac zabaw jest ogólnodostępny i czynny przez cały dzień.  Znajduje się przed Magnolia Park, w pobliżu fontann, od strony ul. Legnickiej.

Strefa street workout

1 / 3
 • Slide Image
 • Slide Image
 • Slide Image

Dbasz o formę? Lubisz trenować na świeżym powietrzu? Koniecznie odwiedź naszą siłownię do street workoutu. Ta plenerowa odmiana kalenistyki zdobywa coraz większą popularność. Zestawy drabinek, drążków i poręczy pozwalają na szerokie spektrum ćwiczeń. Chcesz zacząć? Wystarczy zwykły strój sportowy i dobre chęci. Przykłady ćwiczeń znajdziecie np. w specjalistycznych poradnikach dostępnych w naszych księgarniach. Warto też zasięgnąć porady trenera lub bardziej doświadczonych osób ćwiczących przed Magnolia Park.

Siłownia jest darmowa i czynna przez cały dzień, znajduje się przed Magnolia Park, w pobliżu fontann, od strony ul. Legnickiej.