Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
Kategoria
Akcesoria
Kontakt:
604 445 138
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Parfois

Jeśli lubisz modę, a śledzenie nowych trendów, to Twoja pasja, ten sklep na pewno przypadnie Ci do gustu. Parfois, to marka stworzona z myślą o kobietach eleganckich, nowoczesnych, które nie boją się charakterystycznych rozwiązań. Wspomniane cotygodniowe dostawy świeżych produktów dają możliwość otrzymania dodatków, których nie będą miały inne kobiety, a które Ciebie będa napawały dumą. Ważne, że za nasze produkty nie zapłacisz majątku. Chcemy, abyś wyglądała oryginalnie i zgodnie ze swoją naturą, stąd przystępne ceny, które na pewno pokochasz.

Zamieszkujesz Wrocław i jeszcze nas nie odwiedziłaś? Oj, nieładnie, nieładnie. Napraw swój błąd i czym prędzej biegnij na poziom 0 Magnolia Park. Czekają tam na Ciebie przemiłe Panie, które z przyjemnością oprowadzą Cię po świecie biżuterii, torebek i innych kobiecych dodatków, niezbędnych w życiu każdej niewiasty.

W tym miejscu znajdziesz nie tylko idealne dodatki dla siebie, ale także to, czego potrzebuje Twoja mama, siostra, przyjaciółka. Jednym słowem – z naszymi produktami będziesz miała szans stworzyć prezent idealny. Na co czekasz? Zapraszamy!

Parfois
Parfois