Parfois

Kategoria: Biżuteria i akcesoria
Poziom:0
Telefon:604 445 138
poland@parfois.com
www:www.parfois.com

Jeśli lubisz modę, a śledzenie nowych trendów, to Twoja pasja, ten sklep na pewno przypadnie Ci do gustu. Parfois, to marka stworzona z myślą o kobietach eleganckich, nowoczesnych, które nie boją się charakterystycznych rozwiązań. Wspomniane cotygodniowe dostawy świeżych produktów dają możliwość otrzymania dodatków, których nie będą miały inne kobiety, a które Ciebie będa napawały dumą. Ważne, że za nasze produkty nie zapłacisz majątku. Chcemy, abyś wyglądała oryginalnie i zgodnie ze swoją naturą, stąd przystępne ceny, które na pewno pokochasz.  

Zamieszkujesz Wrocław i jeszcze nas nie odwiedziłaś? Oj, nieładnie, nieładnie. Napraw swój błąd i czym prędzej biegnij na poziom 0 Magnolia Park. Czekają tam na Ciebie przemiłe Panie, które z przyjemnością oprowadzą Cię po świecie biżuterii, torebek i innych kobiecych dodatków, niezbędnych w życiu każdej niewiasty.

W tym miejscu znajdziesz nie tylko idealne dodatki dla siebie, ale także to, czego potrzebuje Twoja mama, siostra, przyjaciółka. Jednym słowem - z naszymi produktami będziesz miała szans stworzyć prezent idealny. Na co czekasz? Zapraszamy!

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: