Promod

Kategoria: Moda
Poziom:0
Telefon:694 775 037
www:www.promod.pl

Mieszkańcy całego świata pokochali Promod za ich oryginalność i ubrania, które idealnie oddają ich charakter. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania własnego stylu, koniecznie do nas zajrzyj. Jednym z miast, w którym nas znajdziecie jest Wrocław. W galerii Magnolia Park mamy swoje miejsce. Znajdziecie nas na poziomie sero.

Jesteśmy dostępni dla Ciebie siedem dni w tygodniu, co oznacza, że jeśli najdzie Cię ochota, zawsze zastaniesz nas w pogotowiu. Nasi pracownicy, to ludzie, którzy kochają ubierać innych. Z przyjemnością podpowiedzą Ci rozwiązania, które sprawią, że staniesz się innym człowiekiem. W naszym sklepie znajdziesz kolekcje kobiece i męskie, eleganckie i mniej formalne. Tak naprawdę możesz być gotowy na wszystko. Przyjdź do nas, powiedz czego oczekujesz, a nasi pracownicy znajdą ubrania idealne. Mało tego, wybiją Ci z głowy pomysły, które absolutnie nie będą pasowały do Twojej sylwetki i temperamentu. Nasze ekspedientki podpowiedzą Ci, co wybrać, aby atuty Twojej figury zostały wyeksponowane, dzięki czemu będziesz wyglądać jak milion dolarów.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: