Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
10-15maj

Pszczoły super bohaterki - jak ważne są w naszym życiu?

Czy zdajesz sobie sprawę, że do wytworzenia zaledwie kilograma miodu pszczoły muszą zebrać nektar pochodzący aż z kilku milionów kwiatów! To dla nich spory wysiłek. Musisz wiedzieć, że zbieranie nektaru to  nie jedyna zaleta pszczół. Przy okazji zapylają one rośliny oraz przyczyniają się do większego wydawania plonów i owocowania drzew.

Chcesz wiedzieć dlaczego pszczoły są ważne i jak je chronić?

Już od 10 maja przyjdź do Magnolia Park i zobacz naszą wystawę zdjeć roślin miododajnych. Wystawa będzie dostępna na piętrze, w okolicy lokalu Zara.

Od 11 maja do 15 maja dostępna też będzie wyjątkowa strefa edukacyjna, a na niej gigantyczna pszczoła, strój pszczelarza i wiele ciekawostek z życia pszczół.

A 15 maja, od godziny 10:00, zapraszamy do udziału w akcji pro sale, w której do odebrania za zakupy będą karty podaunkowe i saszetki do samodzielnego zasadzenia roślin miododajnych. Wystarczy w tym dniu zrobić zakupy na kwotę 150 zł (na maksymalnie dwóch paragonach) i zgłosić się do punktu wydawania nagród w okolicach sklepu Super-pharm.

Odwiedzając Magnolia Park pamiętajcie jednak o podstawowych zasadach bezpieczeństwa: zachowaniu dystansu, zakrywaniu ust i nosa, a także dezynfekcji rąk.

 

 

Pszczoły super bohaterki - jak ważne są w naszym życiu?

Galeria